Elektritööd Tallinnas

Oma kodu valgustatuna hoidmiseks ei piisa tänapäeval enam põhikooli füüsikaõpikust – vaja läheb täpsemaid erialaseid teadmisi. Lülitid, elektrikilbid ja valvesüsteemid ei püsi igavesti töökorras ning on jama, kui enne tähtsat õhtusööki või lapse sünnipäevapidu kodust elekter kaob.

Siinkohal tulevadki appi meie spetsialistid – erialase haridusega ning aastaid elektritöid teinud kirglikud oma ala professionaalid, kelle jaoks ei ole ükski ette sattuv probleem või rike ületamatu takistus. Remondime ja renoveerimine nii eraisikute kui ka ettevõtete elektrisüsteeme juba mitmeid aastaid. Meie paigaldatud valvesüsteemid ja valgustid on vanemad kui meie lapsed ning seega on meie pagasis lisaks vajalikele tööriistadele ka suur kogemus.

Kuna elekter on tänaseks pea igas elukorralduse osas väga suure tähtsusega ning kõigil süsteemidel tekib vahel probleeme või rikkeid, oleme enda teenused hinnastanud võimalikult taskukohaselt, et iga inimene võimalikult kiiresti oma mugavaimasse ellu naasta saaks.

Meie koostööpartneriteks on oma ala täielikud tipud: Tööriistamaailmast Würthi ja Harju Elektrini, mis tähendab, et saame pakkuda kõige kvaliteetsemat paigaldust ning elektritööd Tallinnas.

 

Arvame, et iga inimene peaks tegelema sellega, mis talle enim meeldib, seega meie valgustame sinu kodu ja kontori, et saaksid täielikult endale, perele ja tööle pühenduda. Kui on vaja teha elektritööd Tallinnas, pöördu meie poole. Lahendame probleemid nii, et sa ei pea enda elukorraldust muutma. Kiiresti ja mugavalt.

Elektritööd

 • Valgustite paigaldus
 • Lülitite ja pistikute vahetus ja paigaldus
 • Kodumasinate ühendamine
 • Elektrikilpide paigaldus
 • Olemasolevate elektrisüsteemide korrastamine ja renoveerimine
 • Uute elektripaigaldiste ehitamine
 • Elektrisüsteemide kaardistamine
 • Tehtud tööde teostusjoonised
 • Elektrialane nõustamine
 • Tõrkeotsing ja parandamine

Nõrkvoolutööd

 • Valvesüsteemide/videovalvesüsteemide ehitamine
 • Arvutivõrkude väljaehitamine
 • Nõrkvoolusüsteemide vigade otsimine ja remont

Meie poolt pakutavad elektritööd

Meie tegevuspõld on lai – kui on vaja kodumasinaid ühendada, teeme ära. Lüliteid ja pistikuid vahetada? Teeme ära. Elektrikilpe paigaldada? Aga muidugi.

Lisaks olemasolevate süsteemide remondile sisaldavad meie pakutavad elektritööd ka uute süsteemide ehitamist. Kui soovid enda kodu või kontorit turvalisemaks muuta, paigaldame hea meelega valvesüsteemid. Kontori koosolekuruumi valgustada? Paneme valgustid. Samuti pakume arvutivõrkude väljaehitusteenust.

Meie teenuste hulgast leiab ka elektrisüsteemide kaardistamise ning kui soovid elektrialast nõustamist oma ala professionaalidelt, pöördu julgelt meie poole. Ühendame kodumasinad, et sinu triiksärk oleks töövestluse ajaks lumivalge ning taldrikuid ei peaks käsitsi pesema.

Kui tundub, et elektrivõrgus on probleem, aga selle juuri ise tuvastada ei suuda, siis ole mureta. Tuleme kohale, teostame tõrkeotsingu ning parandame vea koheselt.

Kokkuvõtvalt – kõikvõimalikud nõrkvoolutööd ja elektritööd Tallinnas on meie eriala. Olgu sinu sooviks valgustid, valvesüsteemid või midagi kolmandat, lihtsalt võta ühendust. Lepime aja kokku ning peagi on sinu probleemid lahendatud. 

Kui teenuste lehel sinu probleemi lahendust veel kirjas pole, võta meiega ikkagi ühendust, sest kindlasti suudavad meie elektrikud sellelegi probleemile lahenduse leida.

Electricity protection. Side view of young handyman with perforator

Partnerid

Usaldusväärsed partnerid ja parimad materjalid